درباره ما - صنایع روشنایی فار

جستجو
Go to content

Main menu:

صنایع روشنائی فار از سال 1355 فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان چراغ های روشنائی در ایران بشمار می آید. این مجموعه از ابتدای تأسیس با درک این مفهوم که وابسته به مشتریان خود میباشد، سعی نموده است که نیازهای حال و آینده مشتریان خود را تحلیل و همواره با نوآوری در طراحی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ، سیستمهای روشنائی کامل و مناسب را به بازار مصرف ارائه دهد این مجموعه بهینه سازی مصرف انرژی برق و ارتقاء کیفیت را از ملزومات محصولات خود قرار داده و توانسته با بهرگیری از پرسنلی متخصص و مجرب و ماشین آلات پیشرفته محصولی با کیفیت و دوام بالا را به مصرف کننده محترم عرضه نماید

مدیریت ارشد این مجموعه با ایجاد محیطی مناسب ، این واحد تولیدی را از نظر دقت و کیفیت محصولات در ردیف بهترین واحدهای تولیدی ایران قرار داده و استمرار فعالیت ها و تأمین مشخصات مورد نیاز محصولات و سایر نیازمندیهای تعریف شده را مستلزم رفتار بر پایه اصول ، ضوابط و روشهای اجرایی مشخص میداند بنابراین استقرار کیفیت بر پایه استاندارد ISO 9001:2015 را دنبال نموده است

خط شستشوی مجهز اتوماتیک با سیستم شدتی پاششی (اسپری) سطح قطعات مختلف چراغ ها را جهت جذب رنگ آماده می کند. این عملیات در 5 مرحله ضمن چربی زدایی و فسفاته نمودن محصولات، حفاظت قطعات در برابر خوردگی و فرسایش، چسبندگی رنگ را به حداکثر می رساند.

واحد طراحی و مهندسی روشنایی صنایع روشنایی فار به روزترین، کاراترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای تخصصی دنیا در تلاش است تا به بهترین نحو ممکن و با حساسیت های بسیار زیاد، در راستای بازدهی هرچه بیش تر چراغ های روشنایی گام بردارد. همچنین این واحد می کوشد تا با همکاری و هماهنگی لازم با واحد فروش، تغییرات لازم در محصولات را برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورد.

واحد آزمایشگاه، با مجموعه فعالیت های گسترده و وسیع خود، همواره در حال بررسی و انجام آزمایش های مختلف بر روی چراغ ها است، به گونه ای این اقدامات بی اجر نمانده و دستاورد آن به دست آوردن مدرک استاندارد ایران در سال های گذشته بوده است.

از دیگر فعالیت های این مجموعه فعال می توان به آزمایش های نورسنجی (اپتیکی)، الکتریکی، رطوبتی، دوام و گرمایش اشاره کرد که هر کدام از این عناوین مستلزم طی مراحل دشوار و با محاسبات پیچیده واحد مذکور است.

 
Back to content | Back to main menu